Survivor dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü kim kazandı? İşte, ikinci eleme adayı...

Survivor 2021 yarışmasında finale günler kala son iletişim ödülü oyunu yapıldı. İki takım yarışmacıları da bireysel olarak yarıştı. Oyunu kazanan kişi hem dokunulmazlığı hem de iletişim ödülünü kazanıyor. 15 Haziran Survivor iletişim ödülü de dikkat çekti. İşte, Survivor eleme adayları... SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI VE İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI? Zorlu parkurda iki takım yarışmacıları da karşı karşıya geldi. Bu defa oyunun sonunda sadece dokunulmazlık değil aynı zamanda sevdikleri ile iletişime geçme fırsatı vardı. Oyunu kazanan kişi iki arkadaşı ile birlikte iletişim ödülünden faydalanacak. Ödül ise; bir haritada belirtilen yeri bulmak ve oradaki sandıktan tercih edilen bir iletişim ödülü ile arkadaş veya aile ile iletişime geçmek. 15 Haziran günü gerçekleşen dokunulmazlık ve iletişim oyunu sonunda kazanan henüz netleşmedi. SURVİVOR ELEME ADAYLARI 15 HAZİRAN Nefes kesen yarışlar ile Survivor 2021'in sonuna kısa zaman kaldı. Bireysel mücadele eden yarışmacılar ise bu hafta ikinci kez dokunulmazlık parkuruna çıktı. Pazartesi akşamı ilk dokunulmazlık sembolünü alan İsmail Balaban eleme adayı olarak mavi takımdan Dora'yı çıkarmıştı. İkinci aday ise bu akşam yapılacak konseyde netlik kazanacak.

Survivor dokunulmazlığı ve iletişim ödülünü kim kazandı? İşte, ikinci eleme adayı...

Survivor 2021 yarışmasında finale günler kala son iletişim ödülü oyunu yapıldı. İki takım yarışmacıları da bireysel olarak yarıştı. Oyunu kazanan kişi hem dokunulmazlığı hem de iletişim ödülünü kazanıyor. 15 Haziran Survivor iletişim ödülü de dikkat çekti. İşte, Survivor eleme adayları...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI VE İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Zorlu parkurda iki takım yarışmacıları da karşı karşıya geldi. Bu defa oyunun sonunda sadece dokunulmazlık değil aynı zamanda sevdikleri ile iletişime geçme fırsatı vardı. Oyunu kazanan kişi iki arkadaşı ile birlikte iletişim ödülünden faydalanacak. Ödül ise; bir haritada belirtilen yeri bulmak ve oradaki sandıktan tercih edilen bir iletişim ödülü ile arkadaş veya aile ile iletişime geçmek. 15 Haziran günü gerçekleşen dokunulmazlık ve iletişim oyunu sonunda kazanan henüz netleşmedi.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI 15 HAZİRAN

Nefes kesen yarışlar ile Survivor 2021'in sonuna kısa zaman kaldı. Bireysel mücadele eden yarışmacılar ise bu hafta ikinci kez dokunulmazlık parkuruna çıktı. Pazartesi akşamı ilk dokunulmazlık sembolünü alan İsmail Balaban eleme adayı olarak mavi takımdan Dora'yı çıkarmıştı. İkinci aday ise bu akşam yapılacak konseyde netlik kazanacak.