Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı? İşte, Survivor eleme adayları

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, finale doğru yarışlarını sürdürüyor. Bireysel oyunlarla birlikte dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. İkinci dokunulmazlık oyununun kazananı da belli oldu. Ada konseyinde ikinci eleme adayı açıklanacak. İşte, Survivor 2021 eleme adayları... SURVİVOR 20 HAZİRAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Haftanın ikinci zorlu mücadelesi dokunulmazlık gerçekleştirildi. Kırmızı ve mavi takım yarışamcıları bireysel olarak parkura çıktı ve kazanan başa baş mücadele sonrası İsmail Balaban oldu. GÜREŞ DÜELLOSUNU KİM KAZANDI? Survivor'da beklenen güreş turnuvası gerçekleşiyor. Üç gönüllüye karşı şampiyon İsmail Balaban güreş meydanına çıktı. Murat ve Miguel ile karşılaştı ve kazanan İsmail oldu.

Survivor ikinci dokunulmazlığı ve güreş düellosunu kim kazandı? İşte, Survivor eleme adayları

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, finale doğru yarışlarını sürdürüyor. Bireysel oyunlarla birlikte dokunulmazlık oyunları kıran kırana geçiyor. İkinci dokunulmazlık oyununun kazananı da belli oldu. Ada konseyinde ikinci eleme adayı açıklanacak. İşte, Survivor 2021 eleme adayları...

SURVİVOR 20 HAZİRAN DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci zorlu mücadelesi dokunulmazlık gerçekleştirildi. Kırmızı ve mavi takım yarışamcıları bireysel olarak parkura çıktı ve kazanan başa baş mücadele sonrası İsmail Balaban oldu.

GÜREŞ DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da beklenen güreş turnuvası gerçekleşiyor. Üç gönüllüye karşı şampiyon İsmail Balaban güreş meydanına çıktı. Murat ve Miguel ile karşılaştı ve kazanan İsmail oldu.