Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor eleme adayları

Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ada konseyinde eleme potasına bir kişi gönderiyor. TV8'in sevilen yarışması Survivor 2021'de toplamda 7 yarışmacı kaldı. Finale sayılı zaman kala dokunulmazlık yarışları aynı zamanda ödül de kazandırıyor. İşte, haftanın eleme adayları... SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Yarışmacılar arasından son olarak mavi takımdan Steven adadan ayrılmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan kırmızı takımdan Berkay oldu. Oyunu kazanan aynı zamanda Türkiye - İtalya maçını izleme şansı yakalarken TV sahibi de olacak. 10 HAZİRAN SURVİVOR ELEME ADAYLARI Survivor'ın yapılan ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazandı ve ilk aday olarak Batuhan'ı söyledi. İkinci oyunu kazanan ise Berkay oldu. Ancak ikinci aday henüz netleşmedi.

Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Haziran Survivor eleme adayları

Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ada konseyinde eleme potasına bir kişi gönderiyor. TV8'in sevilen yarışması Survivor 2021'de toplamda 7 yarışmacı kaldı. Finale sayılı zaman kala dokunulmazlık yarışları aynı zamanda ödül de kazandırıyor. İşte, haftanın eleme adayları...

SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Yarışmacılar arasından son olarak mavi takımdan Steven adadan ayrılmıştı. İkinci dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan kırmızı takımdan Berkay oldu. Oyunu kazanan aynı zamanda Türkiye - İtalya maçını izleme şansı yakalarken TV sahibi de olacak.

10 HAZİRAN SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'ın yapılan ilk dokunulmazlık oyununu Poyraz kazandı ve ilk aday olarak Batuhan'ı söyledi. İkinci oyunu kazanan ise Berkay oldu. Ancak ikinci aday henüz netleşmedi.