Survivor ne zaman bitiyor? Survivor 2021 finali ne zaman, tarih belirlendi mi?

Survivor 2021 yarışması ilk olarak Ünlüler - Gönüllüler olarak başladı. Ardından Kırmızı ve Mavi takım olarak ayrılan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. İlk bölümlerde Salı akşamları yapılan elemeler artık Pazar akşamları yapılıyor. Survivor 2021'de Kırmızı takımda İsmail, Berkay ve Aleyna kaldı. Mavi takımda ise Poyraz, Dora ve Ayşe kaldı. Toplam 6 yarışmacının kıyasıya mücadelesi devam ediyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyen oyunlar akıllara bazı soruları getiriyor. Haziran ayında büyük merak konusu olan Survivor ne zaman bitiyor, survivor final ne zaman? sorularının cevapları belli oldu mu? SURVİVOR NE ZAMAN BİTİYOR, FİNAL NE ZAMAN? Survivor 2021'in Haziran ayının son haftası yada Temmuz ayının ilk haftasına sona ereceği tahmin ediliyor. TV8 kanalı tarafından açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz. KIRMIZI TAKIM Berkay İsmail Aleyna MAVİ TAKIM Poyraz Ayşe Dora

Survivor ne zaman bitiyor? Survivor 2021 finali ne zaman, tarih belirlendi mi?

Survivor 2021 yarışması ilk olarak Ünlüler - Gönüllüler olarak başladı. Ardından Kırmızı ve Mavi takım olarak ayrılan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. İlk bölümlerde Salı akşamları yapılan elemeler artık Pazar akşamları yapılıyor. Survivor 2021'de Kırmızı takımda İsmail, Berkay ve Aleyna kaldı. Mavi takımda ise Poyraz, Dora ve Ayşe kaldı. Toplam 6 yarışmacının kıyasıya mücadelesi devam ediyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyen oyunlar akıllara bazı soruları getiriyor. Haziran ayında büyük merak konusu olan Survivor ne zaman bitiyor, survivor final ne zaman? sorularının cevapları belli oldu mu?

SURVİVOR NE ZAMAN BİTİYOR, FİNAL NE ZAMAN?

Survivor 2021'in Haziran ayının son haftası yada Temmuz ayının ilk haftasına sona ereceği tahmin ediliyor. TV8 kanalı tarafından açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

KIRMIZI TAKIM

Berkay

İsmail

Aleyna

MAVİ TAKIM

Poyraz

Ayşe

Dora