Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, 2018 yılında Mert Yüncü ile nikâh masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz yıl oğulları Aslan’ı kucaklarına aldı. Bingöl, bir yaşına basan oğullarıyla çekilmiş aile pozlarını sosyal medya hesabından duygusal bir notla paylaştı. "ÖMRÜMÜN EN GÜZEL SENESİYDİ" Türkü Bingöl, gönderisine “Canım oğlum, en kıymetlim, bana dünyaları verdiğin için çok teşekkür ederim. Bu bir sene ömrümün en güzel senesiydi. Bize bilmediğimiz tüm duyguları yaşattırdığın için her günümüzü senin gibi baldan tatlı bir çocukla geçirdiğimiz için nasıl da şanslıyız... Hayat hep sevgi çıkarsın önüne. İyi ki doğdun Aslan oğlum. Bugün tekrar pasta yiyebileceğini duymuştur" notunu düştü. Türkü Bingöl, hamile olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Fotoğrafın altına "Ailemize minik bir lokum geliyor" notunu düşen Bingöl, takipçilerine "Erkek mi yoksa kız mı? tahminlerinizi alayım" diye sormuştu. Yavuz Bingöl dede oldu

Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, 2018 yılında Mert Yüncü ile nikâh masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz yıl oğulları Aslan’ı kucaklarına aldı. Bingöl, bir yaşına basan oğullarıyla çekilmiş aile pozlarını sosyal medya hesabından duygusal bir notla paylaştı.

"ÖMRÜMÜN EN GÜZEL SENESİYDİ"

Türkü Bingöl, gönderisine “Canım oğlum, en kıymetlim, bana dünyaları verdiğin için çok teşekkür ederim. Bu bir sene ömrümün en güzel senesiydi. Bize bilmediğimiz tüm duyguları yaşattırdığın için her günümüzü senin gibi baldan tatlı bir çocukla geçirdiğimiz için nasıl da şanslıyız... Hayat hep sevgi çıkarsın önüne. İyi ki doğdun Aslan oğlum. Bugün tekrar pasta yiyebileceğini duymuştur" notunu düştü.

Türkü Bingöl, hamile olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Fotoğrafın altına "Ailemize minik bir lokum geliyor" notunu düşen Bingöl, takipçilerine "Erkek mi yoksa kız mı? tahminlerinizi alayım" diye sormuştu.

Yavuz Bingöl dede oldu