TV8 yayın sorunu nedir? PSV - Galatasaray maçı neden donuyor?

PSV - Galatasaray maçı TV8 kanalında izleyicilerle buluştu. Maç sırasında yayında donma ve kesinti yaşandığı ifade edildi. Spor severler TV8 yayın sorunu nedir, çözüldü mü soruları araştırılıyor. TV8 YAYIN SORUNU NEDİR? 21 Temmuz günü gerçekleşen Şampiyonlar Ligi ön eleme karşılaşması PSV ve Galatasaray arasında yapıldı. Maç esnasında yayında meydana gelen donmanın teknik sorundan kaynaklandığı biliniyor. Karşılaşmanın Hollanda kaynaklı servis sağlayıcılardan ülkemize iletildiği, bu nedenle yayında kesintiler yaşandığı ifade edildi.Maçı anlatan spiker Melih Gümüşbıçak ise, "Hollanda'daki yayıncılardan kaynaklı bir hata var" bilgilendirmesi yaptı.

TV8 yayın sorunu nedir? PSV - Galatasaray maçı neden donuyor?

PSV - Galatasaray maçı TV8 kanalında izleyicilerle buluştu. Maç sırasında yayında donma ve kesinti yaşandığı ifade edildi. Spor severler TV8 yayın sorunu nedir, çözüldü mü soruları araştırılıyor.

TV8 YAYIN SORUNU NEDİR?

21 Temmuz günü gerçekleşen Şampiyonlar Ligi ön eleme karşılaşması PSV ve Galatasaray arasında yapıldı. Maç esnasında yayında meydana gelen donmanın teknik sorundan kaynaklandığı biliniyor. Karşılaşmanın Hollanda kaynaklı servis sağlayıcılardan ülkemize iletildiği, bu nedenle yayında kesintiler yaşandığı ifade edildi.Maçı anlatan spiker Melih Gümüşbıçak ise, "Hollanda'daki yayıncılardan kaynaklı bir hata var" bilgilendirmesi yaptı.