WhatsApp View Once özelliği nedir? WhatsApp bir kez görüntüle özelliği ile ilgili ayrıntılar...

WhatsApp popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. WhatsApp çeşitli özellikleri kullanıcılara birçok fırsat sunuyor. WhatsApp'ın yeni özelliği olan View Once yani bir kez görüntüle özelliği detayları gündemde araştırılıyor. Peki WhatsApp View Once özelliği nedir? WHATSAPP VIEW ONCE ÖZELLİĞİ NEDİR? WhatsApp’a gelen yeni özellik, karşı taraf gördüğünde/açtığında otomatik olarak silinen fotoğraflar ve videolar göndermeye olanak sağlıyor. Gönderdiğiniz medyayı sadece bir kez oynatabilmeyi sağlayan bu özellik ile eğer karşı tarafa bir kez görüntülenebilen medya mesajı atarsanız karşıdaki kişi medyayı oynattığı anda size bildirim gelecek. Bu özellik kapsamında ekran görüntüsü alınınca bildirim karşı tarafa gitmiyor.

WhatsApp View Once özelliği nedir? WhatsApp bir kez görüntüle özelliği ile ilgili ayrıntılar...

WhatsApp popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. WhatsApp çeşitli özellikleri kullanıcılara birçok fırsat sunuyor. WhatsApp'ın yeni özelliği olan View Once yani bir kez görüntüle özelliği detayları gündemde araştırılıyor. Peki WhatsApp View Once özelliği nedir?

WHATSAPP VIEW ONCE ÖZELLİĞİ NEDİR?

WhatsApp’a gelen yeni özellik, karşı taraf gördüğünde/açtığında otomatik olarak silinen fotoğraflar ve videolar göndermeye olanak sağlıyor.

Gönderdiğiniz medyayı sadece bir kez oynatabilmeyi sağlayan bu özellik ile eğer karşı tarafa bir kez görüntülenebilen medya mesajı atarsanız karşıdaki kişi medyayı oynattığı anda size bildirim gelecek. Bu özellik kapsamında ekran görüntüsü alınınca bildirim karşı tarafa gitmiyor.