Yarın için nefesler tutuldu! Kabine toplantısı ne zaman, yarın var mı? Yeni Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta toplanacak?

Türkiye 29 Nisan'dan bu yana tam kapanma yaşıyor. Yarın ise bu yasaklar son buluyor. Kamuoyunun gündeminde yasakların uzatılıp uzatılmayacağı var... Bu sorular Kabine toplantısıyla birlikte son bulacak. Bu nedenle Kabine toplantısının tarihi sıklıkla araştırılıyor. Herkes anı soruya cevap arıyor: Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine yarın (17 Mayıs) toplanacak mı? KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? Kabine toplantısı 17 Mayıs Pazartesi günü toplanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı biter bitmez kameralar karşısına geçecek ve alınan kararları halka duyuracak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 20.00 gibi açıklama yapması bekleniyor.

Yarın için nefesler tutuldu! Kabine toplantısı ne zaman, yarın var mı? Yeni Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta toplanacak?

Türkiye 29 Nisan'dan bu yana tam kapanma yaşıyor. Yarın ise bu yasaklar son buluyor. Kamuoyunun gündeminde yasakların uzatılıp uzatılmayacağı var... Bu sorular Kabine toplantısıyla birlikte son bulacak. Bu nedenle Kabine toplantısının tarihi sıklıkla araştırılıyor. Herkes anı soruya cevap arıyor: Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine yarın (17 Mayıs) toplanacak mı?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Kabine toplantısı 17 Mayıs Pazartesi günü toplanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantı biter bitmez kameralar karşısına geçecek ve alınan kararları halka duyuracak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 20.00 gibi açıklama yapması bekleniyor.