Yazın keyfini çıkaracağınız uygulama, oyun, podcast ve müzik listeleri iPhone'da

"Yeni Favorin” listesinde App Store, ilk tıklayışta aşk yaşatan ya da oynadıkça sevdiğin, keşfettikçe eğlendiğin oyunları kullanıcılarla paylaşıyor.PUBG Mobile’dan 101 YüzBir Okey Plus’a popüler oyunlardan;Project Makeover’danTop War: Battle Gamee yükselen yıldızlara göz atabilirsiniz. Uygulamalar her zaman en büyük yardımcımız. Günlük görevleri sorunsuzca tamamlamıza, daha üretken olup odaklanmamızı sağlayarak hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı oluyorlar. “Yeni favori uygulamanı bul” listesinde popüler ve yükselen uygulamaları keşfederek yaz aylarında gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Yaz tatilinizde güneşlenirken, dinlenirken, spor yaparken ya da canınız ne zaman isterse dinleyebileceğiniz Podcast’lere göz atabilirsiniz. Post- Truth Masallar ve Ya Evde Yoksan?’ı dinleyebileceğinizÇapamag Podcasts, Karnaval ve Apple Music işbirliği ile hazırlanan radyo programıPusula, Karanlık Bölge’yi dinleyebileceğinizPodbee Media, İbrahim Selim ve ekibinin sunduğuBunu Ben de Yaparımzevkinize göre bulabileceğiniz pek çok programdan sadece birkaçı. Apple Music her sene güncellediği “Yaz Notaları” özel odası ile ile yine kullanıcılara yazın tadını çıkartacakları pek çok liste sunuyor. Yaz Esintili Parçalar, Tatil Hiç Bitmesin, Yaz Titreşimleri, Yaz Şöleni gibi hareketli şarkılardan oluşan listelerin yanı sıra yerli ve yabancı sanatçıların Apple Music için özel olarak hazırladığı Yaza Özel Konuk Listeleri, Spor yaparken dinleyebileceğiniz Fit Bir Yaz listeleri, dünyanın farklı yerlerinden ezgilerle süslenen Yaz Tatili listeleri, Sakin Yaz Ritimleri, Yaz Aşkı ve daha fazlası Yaz Notaları odasında. Ayrıca "Şehirde Yaz” odası içindeİstanbuliçin özel hazırlanan listelerin dışında New York, Los Angeles, Barcelona, Berlin ve çok daha fazla şehrin en çok dinlenen 25 şarkısını bulabiliriniz.

Yazın keyfini çıkaracağınız uygulama, oyun, podcast ve müzik listeleri iPhone'da

"Yeni Favorin” listesinde App Store, ilk tıklayışta aşk yaşatan ya da oynadıkça sevdiğin, keşfettikçe eğlendiğin oyunları kullanıcılarla paylaşıyor.PUBG Mobile’dan 101 YüzBir Okey Plus’a popüler oyunlardan;Project Makeover’danTop War: Battle Gamee yükselen yıldızlara göz atabilirsiniz.

Uygulamalar her zaman en büyük yardımcımız. Günlük görevleri sorunsuzca tamamlamıza, daha üretken olup odaklanmamızı sağlayarak hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı oluyorlar. “Yeni favori uygulamanı bul” listesinde popüler ve yükselen uygulamaları keşfederek yaz aylarında gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yaz tatilinizde güneşlenirken, dinlenirken, spor yaparken ya da canınız ne zaman isterse dinleyebileceğiniz Podcast’lere göz atabilirsiniz.

Post- Truth Masallar ve Ya Evde Yoksan?’ı dinleyebileceğinizÇapamag Podcasts, Karnaval ve Apple Music işbirliği ile hazırlanan radyo programıPusula, Karanlık Bölge’yi dinleyebileceğinizPodbee Media, İbrahim Selim ve ekibinin sunduğuBunu Ben de Yaparımzevkinize göre bulabileceğiniz pek çok programdan sadece birkaçı.

Apple Music her sene güncellediği “Yaz Notaları” özel odası ile ile yine kullanıcılara yazın tadını çıkartacakları pek çok liste sunuyor. Yaz Esintili Parçalar, Tatil Hiç Bitmesin, Yaz Titreşimleri, Yaz Şöleni gibi hareketli şarkılardan oluşan listelerin yanı sıra yerli ve yabancı sanatçıların Apple Music için özel olarak hazırladığı Yaza Özel Konuk Listeleri, Spor yaparken dinleyebileceğiniz Fit Bir Yaz listeleri, dünyanın farklı yerlerinden ezgilerle süslenen Yaz Tatili listeleri, Sakin Yaz Ritimleri, Yaz Aşkı ve daha fazlası Yaz Notaları odasında.

Ayrıca "Şehirde Yaz” odası içindeİstanbuliçin özel hazırlanan listelerin dışında New York, Los Angeles, Barcelona, Berlin ve çok daha fazla şehrin en çok dinlenen 25 şarkısını bulabiliriniz.