Yusuf Engin kimdir, kaç yaşında? Danla Bilic ile anılan Yusuf Engin'in hayatı...

Fenomen isim Danla Bilic, kısa süre önce erkek arkadaşından ayrılmıştı. Şu sıralarda adı iş insanı Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından Yusuf Engin ile anılıyor. Engin, Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü. YUSUF ENGİN KİMDİR? Engin, Bahçeşehir Üniversitesi'de 4 yıllık Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü ve eğitimini 2010 yılında tamamlamdı. 2012 yılında Engin Grup bünyesinde yer alan Engin Satış Destek Hizmetleri bünyesinde Kurul Üyesi olarak görev almaya başladı. Yaşına dair net bir bilgi olmasa da Engin'in 30'lu yaşlarda olduğu tahmin ediliyor. Futurapet isimli firmada hissedar olan Yusuf Engin, holdingin diğer grup şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalar yürütüyor. Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından da biridir. Yusuf Engin, Engin Grup Holding'te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alıyor. Genç iş insaı Rizelidir.

Yusuf Engin kimdir, kaç yaşında? Danla Bilic ile anılan Yusuf Engin'in hayatı...

Fenomen isim Danla Bilic, kısa süre önce erkek arkadaşından ayrılmıştı. Şu sıralarda adı iş insanı Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından Yusuf Engin ile anılıyor. Engin, Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü.

YUSUF ENGİN KİMDİR?

Engin, Bahçeşehir Üniversitesi'de 4 yıllık Avrupa Birliği İlişkileri eğitimi gördü ve eğitimini 2010 yılında tamamlamdı. 2012 yılında Engin Grup bünyesinde yer alan Engin Satış Destek Hizmetleri bünyesinde Kurul Üyesi olarak görev almaya başladı. Yaşına dair net bir bilgi olmasa da Engin'in 30'lu yaşlarda olduğu tahmin ediliyor.

Futurapet isimli firmada hissedar olan Yusuf Engin, holdingin diğer grup şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalar yürütüyor. Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından da biridir.

Yusuf Engin, Engin Grup Holding'te Engin Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alıyor. Genç iş insaı Rizelidir.